alarmy
instalatorstwo
elektryczne
pomiary

Energia pod pełną kontrolą

kolektory i elektrownie słoneczne
instalacje i pomiary elektryczne
systemy alarmowe i przeciwpożarowe
oświetlenie i zasilanie awaryjne
serwis maszyn i automatyki

Domofony i videodomofony

Firma "AIEP" prowadzi sprzedaż i montaż domofonów, interkomów oraz videodomofonów. Narzędzia te z powodzeniem wykorzystywane są w biurach, obiektach użyteczności publicznej oraz budynkach mieszkalnych, gdzie istnieje potrzeba monitorowania osób wchodzących, identyfikacja ich. Rekomendujemy instalację sprzętu następujących marek: COMMAX, PROEL, LASKOMEX, MIWI-URMET, CDN, BASIC, GENWEY,ORNO, WEKTA, ELFON.

Bardzo ważnym elementem w kontekście dbania o bezpieczeństwo obiektów mieszkalnych takich jak domy jednorodzinne i mieszkania w zabudowie wielorodzinnej oraz różnego typu nieruchomości użytkowych czy też biur jest monitorowanie tego, kto do danego pomieszczenia czy też budynku wchodzi. Poza monitorowaniem osób wchodzących bardzo często potrzebna jest ich identyfikacja. Do takich celów służą różnego typu domofony, wideodomofony jak i interkomy oferowane przez naszą firmę. Jeżeli ktoś zastanawia się nad tym czy wybrać domofon lub też wideodomofon powinien wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów.

Podejmując tego typu decyzję warto zwrócić uwagę na takie sprawy jak umiejscowienie budynku oraz jego wielkość, występowanie potencjalnych zagrożeń, możliwości finansowe czy też posiadanie dzieci. Warto również wiedzieć, co tak na prawdę mamy do wyboru. Zacznijmy od domofonów. Otóż można je podzielić następująco:

  • domofony analogowe
  • domofony cyfrowe
  • interkomy

Jednak w momencie, gdy klient chce zadbać jeszcze lepiej o bezpieczeństwo swojego majątku jak i rodziny czy też pracowników powinien rozważyć instalację wideodomofonów. W tym kontekście urządzenia takie możemy podzielić na dwie zasadnicze grupy. Mowa tutaj o wideodomofonach jednoabonentowych (przeznaczonych do domów jednorodzinnych) oraz wideodomofonach wieloabonentowych (przeznaczonych do bloków mieszkalnych). Poza tym domofony jak i wideodomofony możemy również podzielić na przewodowe oraz bezprzewodowe. Nasza firma oferuje dostęp do produktów i systemów najlepszych firm w branży. Oprócz tego zapewniamy także profesjonalny montaż oraz serwis.

Firma dysponuje ofertą przeznaczoną zarówno dla zabudowy jednorodzinnej jak i wielorodzinnej.

Swoim klientom zapewniam sprzęt posiadający wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa, doskonałe parametry techniczne, niezawodny o najwyższej jakości. Sprzęt oferowany przez naszą firmę dostosowany jest do późniejszej rozbudowy zgodnie z oczekiwaniami Klienta.